Офіційний запуск сервісу мережі блоґів

Нарешті здійснився запуск мережі блоґів (щоденників) у стінах нашого ВНЗ. На данний момент блоґи працюють у “тестовому” режимі, тому кількість блоґів адміністративно обмежена. Якщо тестування пройде успішно, кількість блоґів значно розшириться.

Мета створення мережі блоґів ЖДТУ носить корпоративний характер, тобто ми намагаємось якомога більш оперативно і актуально сповіщати колектив ВНЗ та студентів про різноманітні події в житті нашого ВНЗ. Кожен бажаючий викладач, кервіник структурного підрозділу, тощо, зможуть завести собі блоґ і наповнювати його.

На даний момент функціонує всього 3 блоґи:

  1. Офіційний блоґ ЖДТУ – новини, анонси та багато іншого з життя університету
  2. Студентський реторат ЖДТУ – все про студентів та про життя студентів
  3. Відділ комп’ютерних мереж – все про діяльність відділу

[stextbox id=”warning” color=”555555″ bcolor=”dddddd” bgcolor=”eeeeee”]Реєстрація в блоґах закрита, але це не заважає відвідувачам коментувати публікації на всіх блоґах. Якщо Ви не спамер і бажаєте бути зареєстрованим користувачем блоґів, то відпишіться в цій темі і ми вирішимо це питання. Нагадую, що всі блоґи ЖДТУ мають спільну базу зареєстрованих користувачів, тобто, Вам не потрібно реєструватись на кожному блоґі, достатньо один раз зареєструватись у любому блоґі ЖДТУ і Ви можете залишати коментарі на всіх блоґах ЖДТУ від свого імені.[/stextbox]

Сподіваємось, що цей сервіс набуде популярності і кожен з нас знайде для себе тут щось корисне. В подальшому, ми не виключаємо можливості розширення сервісу блоґів для студентів (створення персональних блоґів).

[stextbox id=”info” color=”555555″ bcolor=”dddddd” bgcolor=”eeeeee”]Якщо у Вас виникло бажання створити власний блоґ, то Вам необхідно звернутись в ауд. 105 (відділ комп’ютерних мереж) і ми разом вирішимо це питання.[/stextbox]

Коротка технічна інформація: мережа блоґів використовує безкоштовне програмне забезпечення WordPress, а також безкоштовні теми оформлення. Завдяки мережі блоґів, уся технічна робота по підтримці функціонування блоґів здійснюється тільки мережевим адміністратором, тобто адміністраторам блоґів не потрібно займатись технічними роботами щодо підтримання своїх блогів у належному технічному стані.

Один коментар до “Офіційний запуск сервісу мережі блоґів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *