Вітаємо Кафедру технології машинобудування і конструювання технічних систем з відкриттям блоґу та запрошуємо студентів прийняти активну участь у житті блоґу!

2 Відповісти на “Офіційний запуск блоґу Кафедри технології машинобудування і конструювання технічних систем”

1. “ми вОкористуємо …” супер круто для вищого навчального закладу IV рівня акредитації.
    Браво, аплодую – так тримати !!!! :)))))))

1. Так, граматика в наш час дуже серйозна проблема 🙁 Доречі, Ви би бачили листи від МОНмолодьспорту України, коли вже на найвищому рівні з граматикою проблеми, то що вже казати про підлеглих 🙁

PS: дякую за уважність, сподіваюсь адміністратор блогу ТМКТС виправить знайдену Вами помилку (доречі, не обов’язково вказувати на це з сарказмом, всі ми люди недосконалі).